All about kiss

Kas teadsid, et üks suudlus põletab umbes kolm kaloreid ja mehed, kes on harjumus hommikul enne tööle suudelda oma naisi, elavad 5 aastat rohkem kui teised.Sotsiaalne küsitlused ütlevad, et iga põlvkond hakkab suudlema "tõesti" varem kui eelmine ning statistika kohaselt selgub, et 70% noortest vahemikus 16 ja 24 aastat vana suudlus esimest korda, enne kui nad pöörduvad 15, samas kui alatesvanemate oli selline kogemus 46%.

Ja mis huvitav - meie vanus kiirus, iga kümnes noor mees hakkab suudlema "tõesti" ei ole veel jõudnud 10-aastane.Lisaks veel üks huvitav fakt: keskmine naine suudleb umbes 7-9 meest enne abielluda.

suudlus ... Isegi kui inimene - mitte Parraton noormees, jõudes esmakordselt tüdruku huuled, see on veel suudlus tema sõbranna viib alati aukartust, ärkamine palju uskumatu kogemusi jõudu.Aga paljud mehed ei ole liiga kindel, et nende suudlused toob naine rõõm, ja see teeb mulje, millele nad toetuvad.

Mida teil on vaja kaaluda mees, et tema suudlus pöördus naise pea, koputasin hinge, mis

on põhjustatud ängi ja sunnitud reageerima kirg?Kõige esimene lihtne ja samal ajal kõige tähtsam - see on tavaline hügieeni!Selleks, et olla atraktiivne, mehed peaksid jälgima puhtust hinge, see tähendab, et oma hambaid kasuta suuveed ja kindlasti harja oma keele, mis lihtsalt keskendub väga palju baktereid, mis põhjustavad halba hingeõhku.

Teine oluline punkt, mis paratamatult tuleb arvestada - suudlus peaks olema palju sülge.Kui sa ei tea, kuidas toime tulla tugev süljeeritus, juua paar sips külma vett, ja teie probleem lahendatakse.

mehed oleks hea võtta arvesse asjaolu, et naiste nahk on õrn mees ja suudlemine, unshaven mees, mitte rõõm võib tekitada probleeme.See ei ole põhjendamatu - statistiline uuring näitas, et üle 73% naistest eelistavad suudelda hästi raseeritud mehi.

Kui kogenud mehed juba teavad täpselt, mida ja kuidas, ja ei tunne vähimatki kompleksid suudlemine naine, noor mees, kellel ei ole piisavalt kogemusi, kogeb usalduse puudumine on ka see, mida kardab - äkki ta kohe leiab, et taalgaja ja ei tea, kuidas suudelda.

eksperdid - psühholoogid ja seksuoloogid Kinnitan teile - arvan kogenematust peaaegu võimatu, tegelikult, et põnevust saab teha ebatavaline ja originaal suudlus ja põhjustada meeldiv tunne tüdrukutel kui oskuslikult teostatud, kuid puudub võlu põnevust ja uudsust suudlusi kogenud Lovelace.Ärge kiirustage ise teatada talle, et sa ei tea, kuidas suudelda, ja ta on alati kena tume.

Aga mitte olla liigselt, peate järgima tüdruk ja teie reaktsioon suudlust.Kui ta välja igav, siis kindlasti ei suudle teda rõõmu, mitte "tehas", nagu öeldakse.Me ei saa eeldada, et suudlused ei olnud edukad, ei mõjutanud tundeid tüdruk ikka veel siin mõnedel juhtudel, kui see on toimunud suudlus sulgeb suu, või ei reageeri sinu suudlusi ja pakub kõiki algatusel ainult teile, see võimaldab vaid teda suudelda.On ebatõenäoline, et tüdruk armastas sind suudelda juhul, ajal kiss ta on segane, ja pärast suudlust vaikselt räägib tavalisest, Ilmalik asju, kui säilib täielik kontroll enda ja ei püüa korrata suudlus.

Aga kui see muutub punaseks, naermine, soigumine naudinguga, piinlik, kuid ulatab teile, ta ütleb, et sa suutsid viia see tasakaalust välja oma suudlused ja ta on valmis jätkama.Kui soovid kindlustada oma edu, õrn ja hell: paitab tema juuksed või tagaküljel, haarata lõug ja keerata, nii et te mõlemad sooviksid.Hug tüdruk õlgadest või talje kaela Käi juuksed, pat nägu sõrmede, kaela, lühike, lisaks Kiss näidata, et ta on lähedal sind ja meeldiv.

Et teada saada, milline on sinu sõbranna meeldis kõige rohkem, sest kui ta tahtis teda suudelda, pakuvad enda suudelda, initsiatiivi - see tähendab, et vahetada rolle.Vaata seda ja mäletan, et see juhtub, õrn või kirglik suudlemine teda, nad on pikad või põgus.Nii et sa parem saada üksteist tundma ja mõistma, mida on vaja teha oma kiss mõnu teile mõlemale.